Strona główna Gorące tematy II Polonez Maturzystów

II Polonez Maturzystów

Po raz drugi w tym roku na Placu Polonii Amerykańskiej brzescy maturzysći zatańczyli tradycyjny pierwszy taniec każdej studniówki - polonez. Organizatorem z ramienia szkoły ponadgimnazjalnej był Zespół Szkół Budowlanych. Nasze panie od fitnessu  Marta Rabenda oraz Agata Scąber opracowały układ choreograficzny i jako tancerze  wraz z partnerami  panami  Marianem Mudrym i Romanem Ziębą.  prowadziły całość imprezy.

Mimo zimowej aury  i  chłodu  panowała ciepła atmosfera. Mieszkańcy Brzegu z zainteresowaniem przyglądali się  tańczącej młodzieży. Nasi maturzyścii wystąpili w tradycyjnych strojach renesansowych ubieranych tylko na wyjątkowe okazje. Po raz drugi  togi  ubiorą na uroczystości  zakończenia nauki odbierając swoje świadectwa ukończenia szkoły.