Strona główna Gorące tematy Narodziłem się nagi. mówi Bóg abyś Ty potrafił wyrzec się samego siebie

Narodziłem się nagi. mówi Bóg abyś Ty potrafił wyrzec się samego siebie

Święta Bożego Narodzenia to czas niezwykły- czas magiczny,  czas dobroci, refleksji nad tym, co ważne. To czas skupienia, spełnienia i oczekiwania. Oczekiwania na cud narodzin powtarzany każdego roku.

W naszej szkole  oczekiwanie to połączone z  przerwą świąteczną rozpoczyna się spotkaniem całej społeczności szkoły w sali  gimnastycznej, by w formie jasełek przypomnieć o tym właśnie cudzie.

Były kolędy, utwory poetyckie , taniec aniołów oraz  świąteczne życzenia . Program zaprezentowali  Ewelina Oliwa, Dagmara Sieńko, Mada Dedyk, Joanna Tomaszewska, Maja Wiśniewska, Marika Beker. Iwona Zawadzka, Renata Półtorak, Mateusz Podgórski, Damian Zając, Damian Zuzek, Marcin Małecki, Marek Cichowski.

W tym roku program słowno - muzyczny przygotowała młodzież pod opieką księdza  Grzegorza  Kaczybury  oraz opiekunek SU pań Mart Rabendy i Agaty Scąber.

Spotkanie jasełkowe stało się także  okazją by podziękować uczniom, którzy  w tym semestrze zdobywali nagrody w konkursach, poetyckich, fotograficznych, sportowych i innych.. Pani dyrektor Monika Jurek wręczyła  im podziękowania, dyplomy i nagrody rzeczowe.