Strona główna Wolontariat Rajd Dobrych Serc

Rajd Dobrych Serc

Rajd Dobrych Serc, czyli serc zaangażowanych w niesienie pomocy innym, odbył się w sobotę, 27.10.2012 r. w Sulistrowiczkach u podnóża Ślęży. Wzięło w nim udział prawie 90 osób, które rozgrzewały atmosferę, gdy za oknami pojawił się pierwszy w tym roku śnieg.

Do Centrum Szkolenia Wolontariatu Caritas Archidiecezji Wrocławskiej w Sulistrowiczkach przybyli członkowie dziewięciu SKC wraz ze swoimi opiekunami w tym z naszej szkoły . Spotkanie rozpoczęliśmy Liturgią Mszy Świętej, po której udaliśmy się spacerkiem w pięknej śnieżnej aurze na dalszą część dnia połączonego z zabawą , konkursami , integracją i prezentacją własnej szkolnej działalności. Praca naszego koła również oceniona została brawami i podkreślono dużą dojrzałością  naszych poczynań. Zapraszam do włączania się do naszych działań w Szkolnym Kole Caritas.

Opiekun SKC Tomasz Wypych