Wakacje.......

29 czerwiec  to chyba najbardziej  radosny dzień  w szkole. Uczniowie na 2 miesiące rozstają się z obowiązkami szkolnymi. Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2011/2012 obwieścił ostatni dzwonek. Na boisku, w gorący słoneczny piątek,  zebrała się młodzież ZSB, rodzice,  dyrekcja, nauczyciele  oraz zaproszeni goście. Z rąk  pani dyrektor Moniki Jurek  oraz wychowawców  uczniowie  najbardziej pracowici, systematyczni, z najwyższą średnią otrzymali świadectwa oraz nagrody książkowe i dyplomy.

Po raz kolejny  Ewelina Oliwa z klasy już 4 TBR   otrzyma Stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Uhonorowano także wolontariuszy, najlepszych sportowców oraz uczestników projektu. List z podziękowaniem  za sumienną prace, w imieniu właściciela firmy Marco, odczytał instruktor zawodu firmy.

Swoje wakacyjne życzenia oraz podziękowania dla dyrekcji i grona pedagogicznego przekazała także przewodnicząca Rady Rodziców.

Jeszcze tylko spotkanie z wychowawca, odebranie świadectwa ukończenia tego roku nauki i upragnione Wakacje.

Życzymy  młodzieży spokojnego  wypoczynku wielu  dobrych i pożytecznych wrażeń, interesujących znajomości oraz by w zdrowiu, w pełni sił wrócili do szkoły kontynuować swoją edukacje ponieważ  jak  mówi mądre przysłowie   "Uczymy się dla siebie i tylko dla siebie"