Strona główna Gorące tematy To już jest koniec.... nauki dla absolwentów

To już jest koniec.... nauki dla absolwentów

27 Kwietnia 2012 roku  uczniowie   4 klas Technikum nr 3  otrzymali świadectwa ukończenia nauki. W tej ważnej dla absolwentów uroczystości wzięli udział nie tylko rodzice, wychowawcy i nauczyciele ale także -   dziekan Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji  dr Jadwiga Ratajczyk, naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Kultury Fizycznej Michał Siek, przewodnicząca Związku Nauczycielstwa Polskiego Barbara Mrowiec oraz przewodnicząca Rady Rodziców Iwona Linkowska. Świadectwa ukończenia technikum budowlanego, logistycznego oraz samochodowego wręczała pani dyrektor Monika Jurek wraz z wychowawcami Elżbietą Puszczewicz-Salak, Renatą Jabłońską-Denes oraz Andrzejem Pawlicki.

Najlepszym absolwentem ZSB  w  roku szkolnego 2011/2012  jest  Patryk Pawliszyn z  klasy 4 technikum budowlanego.

Nagrody i dyplomy  za  najlepsze wyniki  w nauce otrzymali  - Klaudia Rusnarczyk, Patryk Weber, - 4 TBR Adam Wujek, Mateusz Święcicki, Wojciech Witkowski - 4 TS, Aneta Chmielewska, Magdalena Grzybowska, Natalia Biel, Justyna Perzyńska, Mateusz Jończyk

W tym dniu uhonorowano także najlepszych sportowców   - Seweryna Kołodzieja, Magdalenę Grzybowską, Anetę Chmielewską,  Dawida Podgórskiego, Mariusza Burnata.

Specjalną nagrodę z rąk pani dziekan, ufundowaną przez Wyższą Szkołę Zarządzania i Administracji w Opolu,  dla najlepszego absolwenta z technikum logistycznego, otrzymała Aneta Chmielewska.

Niezwykłe wyróżnienie  za niemal 100% frekwencję otrzymał Krzysztof Bombrych - uczeń klasy 4 technikum logistycznego.

Koleżanki i kolegów klas maturalnych, w imieniu Samorządu Uczniowskiego, żegnali Renata Półtorak i Marek Cichowski a specjalnie na tę okazję tekst piosenki napisał Mateusz Podgórski wykonując go wraz z Eweliną Oliwa przy akompaniamencie  gitarowym Wojtka Bieszczada i Dawida Alberskiego.

W imieniu klas czwartych  przemawiali Klaudia Rusnarczyk i Marcin Stojanowski żegnając Grono Pedagogiczne i swoja ulubioną szkołę.

A potem juz tylko matura.....