Strona główna Gorące tematy Było nam bardzo miło gościć Gimnazjalistów wraz z opiekunami

Było nam bardzo miło gościć Gimnazjalistów wraz z opiekunami

SERDECZNIE  ZAPRASZAMY DO NASZEJ SZKOŁY

Dnia 21 marca nasza szkoła otwarła swoje podwoje dla uczniów klas III gimnazjum. Było nam bardzo miło gościć młodzież wraz z opiekunami z Zespołu Szkół nr 2 z oddziałami integracyjnymi oraz Publicznego Gimnazjum nr 3 w Brzegu.

W ramach wizyty Goście obejrzeli gabinety, gdzie kształcą się logistycy, technicy pojazdów samochodowych oraz  pracownię do praktycnzej nauki zawodu  dla  technikum renowacji, przy ulicy Kamiennej 1. Tam też zobaczyli nowo otwartą dla naszej młodzieży siłownię. Na zewnątrz wzięli udział w diagnostyce samochodu czyli rozpoznawania wszystkich obowiązujących świateł. Następnie udaliśmy się do głównego budynku przy Kamiennej 3. Na chwilkę zajrzeliśmy na lekcję  klasy technikum budownictwa.

Bardzo spodobały się zajęcia sportowe w sali fitness - tańce sportowe oraz z piłkami i werblami  oraz doświadczenia w gabinecie fizyki wykonywane pod czujnym okiem naszego fizyka. Uczniowie naszej szkoły zaangażowali się by pokazać  naszą szkołę i zajęcia jakie odbywają się w niej podczas lekcji i w ramach wolnego czasu.

Gimnnazjalistów oprowadzali nasi wspaniali panowie z klasy 3 TBR . Wizytę uwieczniły nasze dziewczęta z klasy 1 TBR na kliszy oraz na taśmie filmowej.

Po zwiedzaniu zaprosiliśmy Gości na kawę, herbatkę i domowe ciasto a obsługą zajęli się nasi nieocenieni kucharze.

Uczniowie mogli  obejrzeć aluramy z informacjami o szkole i zdjęciami z imprez wystawionymi w holu oraz zabrać ze sobą ulotki o poszczególnych typach szkół, zasadach rekrutacji oraz podania.

SERDECZNIE  ZAPRASZAMY DO NASZEJ SZKOŁY