Strona główna Gorące tematy Wigilia Samorządu Uczniowskiego

Wigilia Samorządu Uczniowskiego

Aby tradycji stało się za dość na dzień przed świąteczną przerwą członkowie Samorządu Uczniowskiego spotkali się w auli  z dyrekcją szkoły - panią Moniką Jurek, Sylwią Jamką i Januszek Kowalskim,  swoimi opiekunkami panią Agnieszką Pietraszek i Martą Rabendą by wspólnie podzielić się opłatkiem, złożyć sobie świąteczne życzenia, pośpiewać kolędy. Na tę uroczystość zaproszono także katechetkę Iwonę Stronę - Muszczyńską,  panią pedagog Beatę Łukaszewicz oraz szkolnego fotografa by uwiecznił  spotkanie panią Wiesławę Szczepaniak.

Uroczystość ma przede wszystkim integrować  młodzież aktywnie działającą w  samorządach klasowych i władzach szkolnego Samorządu Uczniowskiego. To czas  by pobyć ze sobą, porozmawiać, poznać się bliżej, podziękować  za ten rok pracy i życzyć wielu pomysłów i sił do realizacji kolejnych zadań bo szkoła to nie nauczyciele czy budynek to Uczniowie.

Spotkanie odbyło się w bardzo miłej atmosferze. Specjalnie na tę okazję Mateusz Podgórski napisał  tekst i przy akompaniamencie Damiana Zuzka  odśpiewał go  w stylu rap wywołując burzę oklasków.