Strona główna Gorące tematy Obchody Odzyskania Niepodległości Polski

Obchody Odzyskania Niepodległości Polski

W Zespole Szkół Budowlanych obchody  rocznicy Odzyskania Niepodległości rozpoczęto  dnia 10 listopada  apelem przygotowanym przez  klasę 1 TBR  ( Aleksandra Sulikowska, Dagmara Sieńko, Adriana Wolańska, Karolina Kądziel, Jan Chołoniewski, Damian Dumański, Dariusz Wereszczyński )pod kierunkiem pana Tomasza Starzyńskiego. Dnia 11 listopada uczniowie brzeskich szkół ponadgimnazjalnych  oraz mieszkańcy powiatu brzeskiego po raz pierwszy uczestniczyli w Brzeskim Biegu Niepodległości by na sportowo uczcić tak ważne w historii Polski wydarzenie. Bieg zgromadził wielu chętnych, pogoda zapraszała do wspólnego świętowania.

 

 

Nasza młodzie, w kategorii szkół ponadgimnazjalynych, zajęła najwyższe miejsca

 

Panowie: I miejsce    Seweryn Kołodziej

II miejsce  Mateusz Burnat


Panie       II  miejsce  Magda Dedyk

 

Szkołę reprezentowali.

Magda Dedyk, Sara Gotfried,  Paulina Gotfried, Seweryn Kołodziej, Adam Wujek, Marcin Cebulski, Mateusz Szuran, Przemysław Mykita, Krzysztof Witkowski, Łukasz Hrydczuk, Mateusz Burna, Marcin Niwa, Sylwester Teneta, Tomasz Kozłowski

 

Opiekunem   biegaczy  ZSB był pan Marian Mudry. Zdjęcia  wykonała pani Agata Scąber