Strona główna Gorące tematy Spotkanie ze Smokiem

Wiadomość

Uwaga
  • JW_SIG_PRG

Spotkanie ze Smokiem

W piękny, słoneczny dzień 26 września 2011 roku uczniowie naszej szkoły wyruszyli na wycieczkę. do Krakowa. Był to wyjazd  bezpłatny dzięki środkom pozyskanym przez przez panią pedagoga Beatę Łukaszewicz  w ramach Gminnego Projektu Profilaktyki.

W ramach programu opiekunowie grupy  panie Beata Łukaszewicz i Anna Rymarczuk zaplanowały m. in.  spacer zabytkowymi uliczkami dawnej stolicy Polski, Wawel a tam grobowiec pary prezydenckiej, zwiedzanie  nowo otwartego Muzeum Historycznego, które znajduje si,ę w podziemiach  Parku Archeologicznego pod Sukiennicami oraz spotkanie z wiekowym już ale nadal  zionącym ogniem Smokiem Wawelskim.  Kraków to miasto z tak niezwykłą atmosfera, historią i tradycją, że  bez względu na to jak często  się je odwiedza zawsze z ogromną przyjemnością planuje się kolejne odwiedziny.

 

{gallery}krakow2011{/gallery}