Strona główna Gorące tematy „Uprawiać sport to radość, Zwyciężać to zaszczyt”

„Uprawiać sport to radość, Zwyciężać to zaszczyt”

10 czerwca 2011 roku w Auli I LO w Brzegu spotkali się sportowcy brzeskich szkół ponadgimnazjalnych by z rąk Naczelnika Wydziału Oświaty przy Staroście Powiatu Brzeskiego Mieczysława Gieży oraz wicestarosty Ryszarda Jończyka odebrać statuetki ufundowane przez Starostę Powiatu Brzeskiego za tegoroczne osiągnięcia sportowe. Dla Zespołu Szkół Budowlanych rok ten był bardzo obfity w sukcesy.

Przed uroczystym wręczeniem nagród uczestnicy spotkania obejrzeli program artystyczny przygotowany przez uczniów I LO. W programie znalazły się wiersze, piosenki oraz pokazy taneczne o tematyce sportowej.

Szczególne podziękowania z rąk przedstawicieli władz otrzymał długoletni opiekun pan Szymon Dreksler oraz pani Agata Scąber.

A oto nasi najlepsi sportowcy:

Magda Dedyk

Seweryn Kołodziej