Strona główna Gorące tematy Nareszcie wakacje!!!

Nareszcie wakacje!!!

Ostatni dzień w szkole jak zawsze był bardzo uroczysty. Cała społeczność  ZSB spotkała się na boisku szkolnym by wspólnie pożegnać rok szkolny 2010/2011.

Po wprowadzeniu  sztandaru , odśpiewaniu hymnu narodowego  z rąk pani dyrektor Moniki Jurek oraz wychowawców klas najlepsi uczniowie, sportowcy, uczestnicy projektu unijnego, najlepszy czytelnik roku  otrzymali nagrody książkowe, certyfikaty i statuetki jako podziękowanie za wyniki w nauce, wzorowe zachowanie, zaangażowanie w życie szkoły. Uroczyście powołano też nowy poczet sztandarowy wręczając jego członkom  ceremoniał.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok 2011/2012  otrzymała najlepsza uczennica ZSB   Ewelina Oliwa z klasy  już 3 TBR

Wspaniałych, bezpiecznych wakacji życzyła nie tylko pani dyrektor ale i przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Justyna Perzyńska.

Radosnym akcentem przed wakacjami był taniec  naszych szkolnych buszmenów do piosenki Waka Waka  Shakiry