Strona główna Gorące tematy Świadectwa rozdane

Świadectwa rozdane

Dnia 10 czerwca świadectwa ukończenia nauki otrzymali uczniowie klas zawodowych -3A, 2b, 3 cf, 2 hd, 3 wg.W sali gimnastycznej żegnali ich dyrekcja szkoły, wicestarosta Powiatu Brzeskiego, przedstawiciele firmy  Marko, rodzice i grono pedagogiczne.

Najlepsi absolwenci za wzorową naukę  i zachowanie, 100% frekwencję, osiągnięcia sportowe oraz aktywną działalność na rzecz szkoły i bezinteresowną  pracę na rzecz drugiego człowieka w Szkolnym Kole "Caritas"  otrzymali  nagrody książkowe i dyplomy. Pani dyrektor  i  wychowawcy ( Marta Rabenda, Elżbieta Sarba, Bożena Basta, Urszula Brudzińska-Rus, Tadeusz Wacławski) dziękowali także  rodzicom za trud wychowania dzieci  oraz zaangażowanie w życie klasy i szkoły.

Najlepszemu  absolwentowi  Kamilowi  Nicponiowi świadectwo ukończenia szkoły z czerwonym paskiem wręczali pani dyrektor Monjika Jurek wraz z wicestarostą Ryszardem Jończykiem oraz wychowawcą panem Tadeuszem Wacławskim. W imieniu rodziców głos zabrał pan Sławomir Spychała.

Ważnym punktem uroczystości było pożegnanie sztandaru ZSB. Zaszczytu tego dostąpili najlepsi - Kamil Nicpoń, Sławomir  Perdek i

Po raz pierwszy młodzież klas zawodowych żegnali w imieniu społeczności szkoły absolwenci technikum budowlanego. Dawid Drożdżak, Damian Kałuski  i Piotr Gieża  wspierani przez panią Renatę Jabłońską-Denes  zaprezentowali i sztukę teatralną "Lekcja  wymowy", którą oglądaliśmy w Brzeskim Centrum Kultury z okazji Jubileuszu 60 lecia ZSB.  Doskonała gra aktorska i  staropolski tekst bawił uczestników imprezy o czym świadczył szczery śmiech widowni.

Do grona najlepszych należą:  Kamil Nicpoń, Grzegorz Mikołaszewski, Mariusz Sobczak, Wojciech Szczepaniak, Adrian Spychała, Mateusz Gromadzki, Monika Marszałek, Aleksandra Rajczyk, Damian Suliga, Łukasz Koryło, Sławomir Perdek, Artur Cisiński, wolontariusze - Karol Banasiak, Krzysztof Funkiendorf, Maciej Semczuk, Mateusz Sieradzki