Strona główna Gorące tematy Wizyta w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Opolu

Wizyta w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Opolu

Dnia 27 maja 2011 roku klasy  logistyczne wraz z opiekunami  panem Andrzejem Pawlicki,  Beatą Łukaszewicz oraz  Wiesławą Szczepaniak odwiedziły Wyższą Szkołę Zarządzania i  Administracji  w Opolu. Wyjazd zorganizowano w ramach projektu unijnego realizowanego w naszej szkole "Nakręć się na przyszłość"

Uczniowie klasy II i III technikum logistycznego wzięli udział w wykładzie  dr Stanisława Kolany "Twoja przyszłość w kontekście najważniejszych zagadnień gospodarczych, zwiedzili uczelnię oraz wysłuchali  informacji o kierunkach, zasadach rekrutacji, stypendiach i innych udogodnieniach oferowanych przez WSZiA dla studentów.W ramach poznawania atrakcji studenckich młodzież  rywalizowała ze sobą na kręgielni w Szarej Willi.