Strona główna Archiwum Praktyki na szóstkę

Praktyki na szóstkę

Uczniowie klasy 2 TBR  pod czujnym okiem nauczyciela zawodu pana Józefa Kopyta  w lutym odbywali  praktykę zawodową. Był to sprawdzian wiedzy, którą zdobywają na lekcjach w trakcie nauki. Praktyka odbywała się na terenie szkoły a dzięki umiejętnościom naszych przyszłych budowlańców hol ZSB oraz wytypowane do remontu gabinety wypiękniały.

Uczniowie  zaczynali od podstaw czyli rozstawiania rusztowań,  zabezpieczanie miejsca pracy by jako fachowcy  móc czysto i sprawnie przeprowadzić remont pomieszczeń. Wykonywali oni wiele prac na wysokościach co potwierdziło ich umiejętności i właściwe przygotowanie do realizacji takich zadań. Bardzo wysoko oceniono ich pracę uznając, że w sposób fachowy wykonywali wszystkie powierzone im zadania.