Strona główna Archiwum To będzie niezwykły bo Jubileuszowy rok

To będzie niezwykły bo Jubileuszowy rok

To będzie niezwykły jubileuszowy rok. Już 60 lat kształcimy fachowców w tak wielu zawodach.

1 września wraz z pierwszym dzwonkiem rozpoczęliśmy w ZSB nowy rok szkolny 2010/2011.

Naukę podjęła młodzież, która swoją przyszłość zawodową wiąże, ze zdobyciem  interesującego i poszukiwanego na rynku pracy zawodu.

Ze względu na deszczową aurę tego dnia uroczystość przyjęcia w poczet uczniów ZSB odbyła się w holu szkoły. Młodzi ludzie powitani przez panią dyrektor Monikę Jurek oraz wicedyrektorów panią Sylwię Jamkę  i pana Janusza Kowalskiego oraz pedagoga szkolnego Beatę Łukaszewicz, przedstawicieli grona pedagogicznego i wychowawców, złożyli uroczyste ślubowanie stając się od tego momentu członkami społeczności uczniowskiej "brzeskiej budowlanki" Swoje słowa do pierwszoklasistów skierował także Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Kultury Fizycznej Starostwa Powiatowego w Brzegu pan  Mieczysław Gieża, przewodnicząca Rady Rodziców pani Stanisława  Domaradzka i przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Klaudia Rusnarczyk.

Wszystkim uczniom ZSB w tym ważnym jubileuszowym roku szkolnym życzymy by był on owocny w jak najlepsze wyniki w nauce, pełen radosnych imprez szkolnych oraz  wielu przyjaźni koleżeńskich.