Strona główna Archiwum Sukces na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Logistycznej

Sukces na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Logistycznej

Aż 15 uczniów naszej szkoły zakwalifikowało się do etapu okręgowego III Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. To znaczący sukces młodzieży klas logistycznych. O wejście do ścisłego finału powalczą już 10 grudnia. 2010 roku w murach Zespołu Szkół Budowlanych w Brzegu, który jest organizatorem II etapu okręgowego. Na finalistów czeka zwolnienie z części pisemnej egzaminu zawodowego a na laureatów - indeksy Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu i atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Finał odbędzie się 18 marca 2011 w siedzibie Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu- organizatora III Oglnopolskiej Olimpiady Logistycznej.

Patronat honorowy nad konkursem objęło Ministerstwo Infrastruktury a patronami merytorycznymi są Instytu Logistyki i Magazynowania oraz Polskie Towarzystwo Logistyczn. Sponsorem została firma CHEP a wsparcia udziieliły liczne firmy, w których logistyka zajmuje ważne miejsce by wszystko dobrze funkcjonowało. Patronatem medialnym olimpiadę objęły czasopsima logistyczne.