Strona główna Gorące tematy Panowie z ZSB nie zapomnieli o Święcie Swoich Pań i Koleżanek

Panowie z ZSB nie zapomnieli o Święcie Swoich Pań i Koleżanek

Już od rana pod okiem opiekunek Samorządu Uczniowskiego pani Beaty Jakimiuk i Ireny Kołcz uczniowie klasy 4 TBR Dawid Drożdżak, Damian Kałuski, Piotr Gieża i Marcin Małecki przygotowywali repertuar muzyczny aby umilić wszystkim dziewczętom naszej szkoły długą przerwę

Dominowały polskie piosenki poświęcone kobietom. Panowie z koszem pełnym słodyczy częstowali panie nauczycielki i koleżanki na holu szkoły.  składając Im najlepsze życzenia. Nie zapomniano także o paniach z sekretariatu, księgowości oraz biblioteki. Na długiej przerwie  zorganizowano także koncert życzeń . Chłopcy mogli swoim  dziewczynom i koleżankom dedykować piosenki.