Strona główna Gorące tematy Szkolenie z firmą Atlas: Tarasy i balkony - Profesjonalne rozwiązania systemowe

Szkolenie z firmą Atlas: Tarasy i balkony - Profesjonalne rozwiązania systemowe

Dnia 6 marca 2018 roku w pracowni budowlanej odbyło się szkolenie z zaprzyjaźnioną firmą Atlas, które poprowadził p. Rafał Toppich. Szkolenie podzielone było na część teoretyczną i praktyczną. Uczniowie zapoznali się z zagadnieniami dotyczącymi technologii wykonywania tarasów i balkonów oraz rozwiązaniami materiałowymi proponowanymi przez ATLAS.  W części praktycznej uczniowie angażowani byli do poszczególnych robót, w trakcie zajęć przeprowadzane były quizy z drobnymi upominkami( długopisy, czapeczki, metrówki). Szkolenie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony naszych uczniów, a panująca atmosfera była bardzo przyjacielska.