Strona główna Gorące tematy Światło w ciemności świeci i ciemność jej nie ogarnia

Światło w ciemności świeci i ciemność jej nie ogarnia

To już po raz 14 w Zespole Szkół Budwlanych w Brzegu w świąteczny nastrój wprowadziły nas szkolne jasełka przygotowane przez panią Iwonę Stronę-Muszczyńską przy wsparciu opiekunek SU pań Agaty Scąber i Marty Rabendy. Nasza młodzież jak zawsze niezawodna.  Tegoroczne przedstawienie miało charakter tradycyjny - były więć diabły, Anioły,Święta Rodzina. Śpiewano tradycyjne kolędy i wspólczesne utwory świąteczne. Zawitali pastuszkowie i trzej królowie by złożytć pokłon Dzięiątktu Jezus, Maryi i Józefowi.

Na koniec dyrektor szkoły pani Renata Jabłońska-Denes złożyła  Wszystkim świąteczne życzenia i wspólnie śpiewano kolędy.Było wzruszająco i pięknie jak zawsze.