Strona główna Gorące tematy Miś Bartek w przedszkolu

Miś Bartek w przedszkolu

W ramach Światowego Dnia Pluszowego Misia uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych w Brzegu - Damian Kita, Julia Krakowiak i Marta Gołębiewska wraz z panią Wiesławą Szczepaniak odwiedzili dzieci z Publicznego Przedszkola nr 7 Integracyjnego w Brzegu. Celem spotkania byli bohaterowie wielu bajek dla dzieci - najsypmatyczniejsze pluszaki światra. Damian w  kostiumie misia wraz z koleżankami sprawili przedszkolakom wiele radości. W tym dniu wszystkie grupy pod kierunkiem swoich pań zaprezentowały historię pluszowej zabawki, śpiewano piosenki oraz przytulano przyniesione z domu misie. Był też młodszy kolega naszego  Misia Bartka, bo takie imię wybrały dzieci z PPnr 7 Integracyjnego dla naszego dużego pluszaka. Było wesoło i radośnie. Wspólne spotkanie przedszkolaków z Misiem Bartkiem uwieczniono na zdjeciach. Już po raz kolejny uczniowie ZSB w Brzegu odwiedzają w Dniu Pluszowego Misia zaprzyjaźnione przedszkole.

Czytanie bajek to pierwszy i najważniejszy krok w karierze czytelniczej każdego z nas. Czytajmy bajki dzieciom.